Název

Popis

21. 5. 2014 proběhl v ZŠ projektový den, jehož cílem bylo potlačení pocitů rasismu a xenofobie, rozvoj multikulturního podvědomí, začlenění menšinových kultur v různých společenských oblastech. Žáci si prostřednictvím školního projektu měli uvědomit rozmanitost kultur žijících ve světě a získat informace o jejich zvycích a tradicích.
Žáci byli rozděleni do několika smíšených skupin. Každá skupina pracovala pod dohledem pedagoga na vlastním tématu. V závěrečném čase se vrátili do svých tříd a se spolužáky si vyměnili získané informace.
Výstupem projektu jsou žákovské práce v podobě plakátů, které instalujeme na chodby naší školy. Tímto rodiče srdečně zveme na výstavu, kterou je možné navštívit od 26. 5. 2014.

Období

• 200 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat