Název

Popis

Dne 2. 6. 2014 se naše škola zúčastnila branného dne v MCO. Tento den byl věnován žákům jako oslava dne dětí. Zaměstnanci muzea si pro nás připravili prohlídku krytu pro obyvatelstvo pro případ nebezpečí, ukázku historického vybavení krytu, první pomoc, použití plynových masek a opatření při zásahu chemickými látkami a další sportovní aktivity jako byl hod granátem a střelba vzduchovou pistolí.
Žáci byli nejvíce překvapeni z rozlehlého protináletového krytu, o němž netušili, že v zemi je. Dále se jim líbily různorodé činnosti, které si mohli vyzkoušet a které by jim v případě nebezpečí mohly zachránit život. Celý den nás provázelo příjemné počasí a žáci si z akce odnesli bohaté zkušenosti a zážitky.

Období

• 144 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat